Anketní otázka: Nakupujete potraviny on-line?

Anketní otázka: Nakupujete potraviny on-line?

Například s dovážkou z velkých řětězců nebo od menších specializovaných prodejen?

Děkuji za reakce v komentářích. Vyjádřit se můžete také pomocí hlasování.

My v současné době nakupujeme převážně běžné potraviny tímto způsobem. Bohužel je pouze několik velkých obchodů, které to umožňují, takže je i výběr potravin omezený. Doufáme, že se to rozšíří i na jiné supermarkety. Přece jen nechceme trávit hodiny vybíráním potravin v obchodě. Občas se někdo do klasického obchodu vydá, ale nyní jen výjimečně. Na Vánoce jsme nakupovali letos také pouze přes e-shopy a mezi dárky byly i specializované potraviny (nejčastěji nějaké sladkosti nebo alkohol, co si člověk sám pro sebe nekoupí). 



Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky